', 'auto'); gaplusu('send', 'pageview'); } gaplus_track();

Balkónový nábytok

s firmou Mountfield ponúkame značkový nábytok z teakového alebo eukalyptového dreva, hliníka, ťahokovu s vysokou odolnosťou voči vode a UV žiareniu

Balkónová zostava CAFÉ LATTE

Praktická zostava Café Latté je vhodná na balkóny a terasy je elegantná, pohodlná a kompaktná. Tento bezúdržbový nábytok pevnej konštrukcie ľahko zložíte a rozložíte.

Set obsahuje: 2 ks stoličky + stôl
Špeciálna povrchová úprava Elotherm
Bezúdržbové, stálofarebné
Odolné voči vode a slnečnému žiareniu

Nábytok z ťahokovu od nemeckej spoločnosti MWH je chránený povrchovou úpravou Elotherm, ktorá je špeciálne navrhnutá pre vonkajšie použitie. Zaručuje ochranu kovu pred koróziou, poškodením a poveternostnými vplyvmi. Vďaka Elothermu je tento dizajnovo podarený nábytok prakticky bezúdržbový. Odporúčame ho všetkým, ktorí žiadajú moderné, funkčné, pohodlné a bezúdržbové posedenie.

Balkonová sestava JULIA
Balkónová zostava JULIA

Balkónové kreslo JULIA – stoličky z ľahkého bezúdržbového hliníka s výpletom z umelej tkaniny sú vhodné pre posedenie na balkóne či terase. Možnosť skladanie uľahčuje manipuláciu aj prípadné uskladnenie. Ideálne dopĺňa balkónový stolík JULIA.

Pevná hliníková konštrukcia
Výplet zo svetlej umelej tkaniny
Skladacia
Stálofarebné, bezúdržbové
Odolné voči vode a slnečnému žiareniu

materiál hliník
Rozmery 56 x 48 x 82 cm
Maximálna nosnosť 80 kg

Balkónový stolík JULIA s čiernou sklenenou doskou je určený predovšetkým pre majiteľov balkónov a menších terás. Stolík je skladací, čo uľahčuje manipuláciu aj jeho prípadné uskladnenie. Tvorí elegantný set s balkónovú stoličiek JULIA.

Pevná hliníková konštrukcia
Doska stola z čierneho skla
Skladacia
Stálofarebné, bezúdržbové
Odolné voči vode a slnečnému žiareniu

materiál hliník
Rozmery 70 x 70 x 70 cm

Balkonová sestava AMBRA
Balkonová zostava AMBRA

Skladací balkónový stôl Ambra je vyrobený z teakového dreva. Ideálne uplatnenie nájde na balkónoch alebo menších terasách. Luxusný vzhľad a dlhá životnosť teaku v kombinácii s odľahčeným moderným dizajnom vytvárajú príjemný dojem robustného záhradného nábytku, hoci má stolík menšie rozmery.

Masívne, kvalitne spracované drevo
Vysoko odolný voči vode a slnečnému žiareniu
Vhodné na balkóny a menšie terasy
Materiál teak, rozmery 60 x 60 x 75 cm

Skladacie balkónové kreslo Ambra je vyrobené z teakového dreva. Ideálne uplatnenie nájde na balkónoch alebo menších terasách. Luxusný vzhľad a dlhá životnosť teaku v kombinácii s odľahčeným moderným dizajnom vytvárajú príjemný dojem robustného záhradného nábytku, hoci má kreslo menšie rozmery a možno ľahko zložiť, takže zaberá miniatúrny priestor.

Masívne, kvalitne spracované drevo
Vysoko odolné voči vode a slnečnému žiareniu
Skladacia
Vhodné na balkóny a menšie terasy

Materiál teak, rozmery 51 x 42 x 85 cm, maximálna nosnosť 100 kg

Balkonová sestava LYNTON
Balkonová zostava LYNTON

Set obsahuje: 2 ks stoličky + stôl

Kreslo Lynton má pevnú a pevnú konštrukciu z ohýbaného eukalyptového dreva, ošetreného špeciálnou metódou Duraseal, kedy sa vodeodolná, elastická biela farba prispôsobuje pracujúcemu drevu. Súčasťou kresla je tyrkysový podsedák.

materiál eukalyptus
Rozmery kresla 60,3 x 53,4 x 88,5 cm, maximálna nosnosť 110 kg

Okrúhly stôl Lynton má kovovú podnož, ošetrenú bielym lakom v niekoľkých vrstvách pre zvýšenie odolnosti. Jednoliata guľatá doska je vyrobená z kompozitného materiálu Durania, ktorý dokonale zvláda poveternostné podmienky a je de facto bezúdržbový. Vďaka povrchovej úprave skvele odoláva UV žiareniu a ďalším poveternostným vplyvom i mechanickému poškodeniu. Zvládne neuveriteľné rozmedzí teplôt od -20 do + 50 ° C.

Kovová podnož ošetrená bielym lakom
Doska stola z kompozitného materiálu Durania

Materiál, ušľachtilá oceľ
Rozmery stola 70 x 70 x 74 cm

Pokiaľ chcete poradiť s výberom či nákupom balkónového nábytku,

zavolajte nám na tel: +421 903 924 153

Chcem kúpiť balkónový nábytok

Vyberte požadovanú zostavu

11 + 10 =