Balkóny prevedenie výplne bezpečnostné sklo.

Nové závesné balkóny NORMAL.

Na krytie podláh teraz novo používame vynikajúcy stabilný a odolný materiál Lunawood® z Fínska.

Rozšírenie betónové lodžie a nové závesné balkóny.

Rekonštrukcia bytového domu, nové balkóny Pekstra Normal vrátane zastrešenia horných balkónov.

Rekonštrukcia bytového domu, nové balkóny PEKSTRA Arcus. Balkón oceľová konštrukcia, opláštenie trapézový plech, štandardné kotvenie balkóna.

Rozšírenie betónové lodžie, zasklenie, nový balkón Pekstra Normal.

Atypické riešenie jednotlivého balkóna. Balkón oceľová konštrukcia, sklenená výplň, štandardné kotvenie balkóna. Vyrobíme a namontujeme na dom i len jeden balkón.

Balkón zavesený a kotvený pomocou tiahel.

Balkón Pekstra zasklený systémom ALUMISTR, balkón doplnený balkónovú bočné zástenou.

Bytový dom s našimi balkónmi Pekstra normal. Horná balkóny zastrešený balkónovú strieškou, ktorá chráni pred dažďom i slnkom.

Nové balkóny zasklené a horné balkón zastrešený.

Oceľové závesné lodžie. Oproti betónovým lodžiím sú naše oceľové lodžie vzdušnejší, majú lepší tok svetla a samozrejme je tu menšie zaťaženie budovy i pozemku.

Balkón Pekstra Normal v prevedení sklo Connex. Horná zastrešenie balkóna.

Moderné balkón v kombinácii výplňou 2/3 sklo connex a 1/3 dizajnová prútová výplň. Jednotlivé byty si zvolili výplň podľa priania buď celá výplň balkóna sklom connex alebo kombinácia skla a prútov.

Moderné architektonické riešenie fasády a balkóna. Balkón Pekstra Ideal v prevedení výplne hladký plech s bočnými balkónovými stenami. Balkóny boli osadené na bytové jednotky, ktoré balkón chceli.

Zostava balkónov s bočnými stenami, ktoré chránia balkón a obyvateľov pred nepriaznivým počasím. Vyhotovenie balkón Normal s výplňou mliečne sklo Connex.

Nový balkón Pekstra. Kombinácia materiálov oceľ a hliník zabezpečuje moderný vzhľad a dizajn domu a balkóna. Kotvenie bez medzery medzi balkónom a fasádou domu.

Obyvatelia domu chcú a vyžadujú moderné a kvalitné balkón. V spolupráci s architektmi potom vznikajú tieto moderné farebné kombinácie fasády červenej, šedej s oceľovými balkónmi Pekstra Ideal s výplňou mliečnym sklom connex. Balkón je doplnený bočné zástenou.

Obyvateľom bytových domov plníme ich priania a rozširujeme betónové lodžie o náš balkón. Tým sme schopní zväčšiť balkón až o 1,5 m hĺbky !!!

Balkóny s prútovou výplňou zachovajú priechod svetla do bytu, ako by tam balkón nebol. Vzdušnosť a elegancia tohto prevedenia sami vidíte na fotkách.

Klasický balkón normal v prevedení s výplňou trapézovým plechom v kombinácii s farebnou fasádou si stále drží vysoký štandard vzhľadu.

Moderné bývanie v súčasnosti vyžaduje mať aspoň kúsok vonkajšieho priestoru. A to my dokážeme splniť naším balkónom, ktorý má mnoho variantov prevedení a veľkostí.