O nás

Firma PEKSTRA, spol. s r.o., Třeboň sa dlhodobo špecializuje na poradenstvo, dodávku a servis spojený s výrobou a inštaláciou závesných oceľových balkónov a samonosných oceľových lodžií v bytových domoch.

Počas svojho dvadsaťročného pôsobenia na českom, slovenskom i európskom trhu firma neustále skvalitňuje a rozširuje svoje technické a výrobné zázemie, vrátane zvyšovania odbornej spôsobilosti vedúcich pracovníkov a technikov. Vďaka tomu splňujú balkóny a lodžie požiadavky a najprísnejšie kritéria dnešného moderného trhu. Kvalitu produktov potvrdzujú a deklarujú certifikáty kvality výroby. Jedinečnosť technických a výrobných postupov potvrdzuje, okrem iného, aj Osvedčenie o zápise priemyselného vzoru.

Základnou prioritou je vždy individuálny prístup k zákazníkovi, k jeho potrebám a požiadavkám. Samozrejmosťou je nielen kompletné technické, ale i dizajnérske poradenstvo. Tím odborníkov firmy PEKSTRA zaistí zameranie budovy, cenovú ponuku, vypracovanie technickej dokumentácie, výrobu, demontáž pôvodných balkónov a finálnu montáž nových PEKSTRA balkónov a lodžií, oceľových zábradlí a rôznych doplnkov podľa želania a výberu zákazníka. V prospech kvality produktov hovorí nielen spokojnosť tisícov užívateľov balkónov PEKSTRA, ale i spokojnosť bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov s firmou PEKSTRA, spol. s r.o., Třeboň.

Balkon ocelový závěsný
Balkon ocelový závěsný

Napísali o nás

Článok o našej spolupráci s výrobcom zasklievacích systémov ALUMISTR

Novinka je výsledkom spolupráce dvoch lídrov slovenského trhu – najväčšieho výrobcu zasklievacích systému ALUMISTR a najväčšieho výrobcu závesných balkónov PEKSTRA. Závesný oceľový balkón má hliníkový plášť a zábradlia, ktoré je možné osadiť zasklením a zaistiť si tak ochranu proti hluku, prachu, exhalátom aj nepriazni počasia.

Článok si môžete prečítať tu.

Odborný časopis BYTOVÁ DRUŽSTVÁ SVJ SPRÁVA DOMOV

Na základe našich realizácií a dlhodobého pôsobenia na trhu s nami vyšiel rozhovor v odbornom časopise Bytové družstvá SVJ správa domov č. 2/2014.

Článok si môžete prečítať tu

MEZINÁRODNÁ ODBORNÁ KONFERENCIA KOBD 2013

Na jeseň 2013 sme sa zúčastnili VII. ročníka MEDZINÁRODNEJ ODBORNEJ KONFERENCIA KOBD 2013, Grand hotel Permon Podbanské, nielen ako pozorovatelia, ale mali sme tu prednášku na tému Oceľové balkóny pri realizáciách KOBD. V zborníku sú o našej firme podrobnejšie informácie.

Na článok sa môžete pozrieť tu..