Výroba nového zábradlia

Pre balkóny a lodžie panelových domov ponúkame širokú škálu variantov zábradlia. Atypická výroba zábradlia podľa návrhu architekta. Sériová i kusová výroba oceľových zábradlí pre opravené i nové bytové domy. Možnosť rôznych materiálových kombinácií výplní zábradlia. Kvalitná povrchová úprava oceľového zábradlia.

Ocelové balkonové zábradlí
Ocelové balkonové zábradlí
Ocelové balkonové zábradlí

Výmena zábradlia

Pre balkóny a lodžie panelových domov ponúkame širokú škálu variantov zábradlia. Výmena starého zábradlia za nové v rovnakom prevedení. Výmena už skorodovaných pôvodných zábradlí. Široké možnosti návrhu riešenia zábradlia. Možnosť rôznych materiálových kombinácií výplní zábradlia. Kvalitná povrchová úprava oceľových zábradlí.

Výměna zábradlí
Výměna zábradlí
Výměna zábradlí

Ponúkame výplne zábradlí

Trapézový plech

Povrch je lesklý obojstranne žiarovo pozinkovaný plech, na pohľadovej strane s lakom na polyesterovej báze o hrúbke 25 μm, na rubovej strane potom so sivým ochranným lakom 7 μ. Povrch je vysoko kvalitný s vyššou odolnosťou proti korózii, zlepšenou farebnou stálosťou a vynikajúcou ohybnosťou. Životnosť plechu je minimálne 40 rokov.

Zábradlí výplň trapézový plech
Zábradlí výplň trapézový plech
Zábradlí výplň trapézový plech

Hladká výplň

Pokiaľ dávate prednosť hladkému dizajnu, potom si môžete zvoliť hladký plech s polyesterovým povrchom alebo sendvičový hliníkový plech NEOBOND®. 

Zábradlí výplň hladká
Zábradlí výplň hladká
Zábradlí výplň hladká

BEZPEČNOSTNÉ SKLO VRSTVENÉ CONNEX®

Bezpečnostné sklo vrstvené Connex® je vynikajúcim konštrukčným prvkom pre bezpečnostné zasklievanie.

Vrstvené sklo sa vyrába plošným spojením dvoch či viacerých vrstiev číreho, farebného alebo reflexného skla float s jednou či viacerými vrstvami polyvinylbutyralovej fólie čírej, farebnej, transparentne alebo nepriehľadnej, ktorá sa vyznačuje zvlášť vysokou pevnosťou, adhéziou a elasticitou. Ak dôjde k rozbitiu skla, črepy zostanú na fólii, čím sa zníži alebo úplne vylúči zranenie osôb. 
Veľkou výhodou skla Connex® je nielen výborný tok svetla, ale predovšetkým jeho schopnosť prevziať na seba jemný nádych odtieňa farby fasády. Tieto vlastnosti sú najviac viditeľné v mliečnom prevedení. Ďalej sa sklo Connex® vyrába v prevedení čírom a bronzovom. 

Zábradlí výplň bezpečnostní sklo
Zábradlí výplň bezpečnostní sklo
Zábradlí výplň bezpečnostní sklo

Ťahokov

Ťahokov je materiál s výrezmi po celej svojej ploche na tabuli či zvitku plechu. Existuje min. 5 druhov prierezu tzv. „oká“, ktoré naťahovaním materiálu vytvárajú svoj jedinečný vzhľad a tvar bez toho, aby dochádzalo k strate pevnosti. Oká teda nevznikajú splietaním či zváraním, ako sa na prvý pohľad môže zdať. 

Dierovaný plech

Existuje niekoľko typov dierovania, a to kruhové, štvorcové, oválne, ozdobné, prehĺbené a špeciálne.

Zábradlí výplň tahokov
Zábradlí výplň děrovaný plech