Zastrešenie balkóna a lodžie

Zastrešenie balkóna

Využívate pravidelne svoj balkón a vadí vám, že si ho môžete užívať iba za slnečného počasia? Zastrešením balkónov a lodžií vás nepriazeň počasia už neprekvapí.

Na striešky možno použiť celý rad materiálov, rovnako ako pri výplni balkónov. V našej ponuke nájdete niekoľko typov zastrešenia balkónov, ako sú oblúkové z polykarbonátu, šikmé z polykarbonátu, trapézového plechu, alebo bezpečnostného skla Connex. Každý výrobok je zhotovený na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Nezabudnite si vybrať a objednať zastrešenie zároveň s montážou balkóna! Neskoršie objednanie zastrešenia NIE JE MOŽNÉ. Zastrešenie dodávame iba na naše balkóny zároveň s montážou balkóna na dom!!!

Zastešenie balkóna

Zastrešenie lodžie

Naše lodžie vám poskytnú veľký vonkajší priestor, ktorý vďaka zastrešeniu budete môcť využívať aj v nepriaznivom počasí. Už nemusíte sedieť doma, keď prší, na zastrešenej lodžii si môžete vychutnať kávu alebo víno aj počas letného dažďa.

Nad hornou lodžiou je pultová strecha s previsom pre zvýšenie ochrany pred dažďom. Krytina je vyrobená z 8 mm špeciálneho skla, aby nedochádzalo k zníženiu svetelnosti v byte. Inú krytinu môžeme dodatočne namontovať na vaše želanie.

Ako doplnok ku lodžii ponúkame zásteny, ktoré môžu byť namontované na jednej alebo oboch bočných stranách.

Nezabudnite si vybrať a objednať zastrešenie zároveň s montážou! Neskoršie objednanie zastrešenia NIE JE MOŽNÉ. Zastrešenie dodávame iba na naše lodžie zároveň s montážou na dom!!!

Zastrešenie lodžie