Balkón môže otvoriť priestor vášho bytu. Rozšíri ho o ďalšie príjemné miesto pre odpočinok i štúdium. Nebojte sa využiť plochu, ktorú máte na dosah ruky aj inak než k vešaniu bielizne!

Čerstvý vzduch a krásny výhľad

Pri práci z domova nemusíte ľútostivo pozorovať slnečné počasie za oknom. Využite príjemné teploty a presuňte sa von! Balkón vás udrží v dosahu Wi-Fi, nie je problém natiahnuť predlžovací kábel s elektrinou a pri sústredenej práci pri počítači vás čerstvý vzduch osvieži a dodá nové nápady. Rovnako tak môžu balkón využiť aj študenti. Prečítať dlhé skriptá zaberie nejaký čas. Preto sa neoberte o krásne počasie! Vylezte z ulity a nechajte na seba pôsobiť príjemnejšie prostredie ako je uzatvorená miestnosť!

Súkromie a pohodlie

Pri dlhom pobyte na balkóne je dôležité zachovať si mieru súkromia. Samozrejme, záleží na konštrukcii balkóna i jeho umiestení. Bežné hobby markety ponúkajú rad jednoduchých riešení ako vonkajší priestor príjemne a prakticky vybaviť. Ľahko vyberiete i možné varianty bočných zásten. Najčastejšie sa ponúkajú prírodné materiály ako je ratan, prútené rolety, ale využiť môžete aj vlastný um a nepriehľadnú stenu ušiť z textilu. 
Pre pohodlné sedenie potom môžete vyberať rôzne veľké a kombinované sedacie súpravy, stoličky a stoly alebo lavice. Zamerajte sa priamo na ponuku záhradného nábytku. Ušetríte si tak čas i priestor v byte. Vonkajší nábytok je špeciálne ošetrený, aby odolával vode aj zmenám teplôt. Pri nepriazni počasia potom nebudete musieť nábytok zložito zakrývať ani schovávať do vnútra. 

V zelenej náruči

Prostredie balkóna potom môžete upraviť podľa svojich predstáv. Závesné kvetináče alebo nádoby môžete využiť pre pestovanie okrasných rastlín, kvetov alebo aj plodín. Vytvorte okolo seba malý raj! Odskočte si od domácich povinností von, máte to len pár krokov! Pri letnom zapadajúcom slniečku si môžete vychutnať chvíľky pokoja pri knihe na svojej malej záhradke.