Zastrešenie horného balkóna alebo lodžie

Využívate pravidelne svoj balkón a vadí vám, že si ho môžete užívať iba za slnečného počasia? Každý si určite rád odpočinie na svojom balkóne. Pokiaľ je ale vonku zlé počasie, je táto možnosť relaxu znemožnená. Váš problém vyrieši strieška nad hornou lodžiou a zastrešenie horného balkóna, ktoré sú nielen praktické, moderné, ale taktiež elegantné a skrášlia váš dom. 


Snažíme sa všetkým našim zákazníkom vychádzať v ústrety v spríjemnení úžitkového priestoru ich balkóna. A práve preto sme pripravili program zastrešenia balkónov, vďaka ktorému vás nepriazeň počasia už neprekvapí a vy si budete môcť užívať svoj balkón kedykoľvek budete chcieť. Zastrešenie tak rozširuje jeho komfort a možnosti využitia. Predovšetkým balkóny posledných poschodí trpia nepriazňou počasia a dochádza u nich k väčšiemu poškodzovaniu konštrukcie balkóna. Riešením je práve strieška nad horným balkónom. 


So správnym zastrešením sa stane každý balkón odpočinkovou zónou. Na striešky možno použiť celý rad materiálov, rovnako ako pri výplni balkónov. V našej ponuke nájdete niekoľko typov zastrešenia balkónov, ako sú oblúkové z polykarbonátu, šikmé z polykarbonátu, trapézového plechu, alebo bezpečnostného skla Connex. Každý výrobok je zhotovený na mieru podľa Vašich požiadaviek. 


Zvoľte kvalitu a individuálny zákaznícky prístup. Ochotne a kompetentne Vám poradíme. Môžete sa na nás úplne spoľahnúť od plánovania až po realizáciu vašej ochrany pred poveternostnými vplyvmi. 

Nezabudnite si vybrať a objednať zastrešenie zároveň s montážou balkóna! Neskoršie objednanie zastrešenia NIE JE MOŽNÉ. Zastrešenie dodávame iba na naše balkóny zároveň s montážou balkóna na dom!!!

Horní stříška
Horní stříška